Масаж

Масаж

Паріння віником

Вартість - 3000 грн/год

Паріння віником – це унікальна процедура для оздоровлення та відновлення організму. Завдяки властивостям дубового і березового листя в поєднанні з теплом, вологістю та майстерністю парильника, ваша шкіра стає м’якою, пружною та свіжою, набуває тонусу та насичується життевою енергією. Береза очищає і заспокоює шкіру, загоює рани. Дубовий віник має бактерицидну та протизапальну дію. Ми рекомендуємо поєднювати послугу паріння віником з масажем чи СПА – доглядом, це надасть Вам можливість відчути цілісне відновлення організму.

Масаж

Розслабляючий масаж

Вартість - 1500грн/год

Масаж всього тіла, приємний спосіб зберегти його здоровим та привабливим. Виконаний дбайливими руками професіонала, сприяє повному розслабленню тіла , призводить до вирішення багатьох проблем з хребтом і поліпшення функцій різних систем і організму вцілому.

Масаж

Антицелюлітний масаж

Вартість - 1800 грн/год

Призначений для зменшення проявів “апельсинової шкірки”. Завдяки впливу ручного антицилюлітного масажу м’язи стегон та сідниць стають більш пружними, налагоджуються обмінні процеси в організмі.

Масаж

Медовий масаж

Вартість - 1800 грн/год

Надзвичайно корисний завдяки особливостям меду, який містить велику кількість корисних для організму елементів, а також властивість меду абсорбувати токсини і швидко виводити їх з організму, дає чудовий результат. Шкіра після масажу стає шовковистою та пружною.

Масаж

Арома масаж

Вартість - 1560 грн/год

Методика розслабляючого масажу з застосуванням ароматичних олій, спрямована на зняття відчуття втоми, зайвої збудливості, крім того, чудові аромати допомагають поринути у вир приємних відчуттів та відновити життєві сили організму.

Масаж

Спортивний масаж

Вартість - 1500 грн/год

Загальнозміцнююча процедура, яка сприяє відновленню організму після важкого фізичного навантаження. Спортивний масаж робиться більш глибоко та інтенсивніше, що спричиняє потужнішу дію на судини та м’язи. Спричиняє формування спортивного силуету, зміцнює м’язовий корсет.

Масаж

Антистрес масаж

Вартість - 800 грн/20 хвилин

Ефективний спосіб позбутися напруги та болю в області лопаток, плечей та м’язів шиї. Забезпечує кращий відтік венозної крові і лімфи. Покращує настрій та знімає відчуття втоми і дискомфорту.

Масаж

Масаж обличчя

Вартість - 1200 грн/45 хвилин

Процедура для підтримання тонусу, еластичності і пружності вашої шкіри. Цей вид масажу надасть омолоджуючого ефекту вашій шкірі, зніме напругу з м’язів обличчя. Чудовий спосіб боротьби із вікоми змінами.

Масаж

Гавайський масаж

Вартість - 2 200 грн/год

Дана техніка масажу діє на весь організм, як на фізичному рівні, так і на рівні нервової системи, допомагає впоратися з больовими відчуттями будь-якого походження, користна при астмі і навіть сприяє покращенню слуху. Чудовий спосіб впоратися з пригніченим станом, неврозами і стресами. Дана техніка масажу діє на весь організм, як на фізичному рівні, так і на рівні нервової системи, допомагає впоратися з больовими відчуттями будь-якого походження, користна при астмі і навіть сприяє покращенню слуху. Чудовий спосіб впоратися з пригніченим станом, неврозами і стресами.

Масаж

Пілінг-терапія

Вартість - 1040 грн/45 хвилин

Процедура для очищення шкіри, завдяки якій знімається верхній і застарілий шар клітин, а шкіра стає ніжною та оксамитовою. Пілінг-терапія сприяє запуску процесів оновлення шкіри. Що значно поліпшує її зовнішній вигляд та еластичність.

Масаж

Рефлексотерапія

Вартість - 1260 грн/год

Масаж біологічно активних зон на стопах і долонях. За допомогою масажу певних меридіанів і точок на долонях та стопах активізуються внутрішні системи організму, покращується самопочуття і робота внутрішніх органів.

Масаж

Стоун-терапія

Вартість - 1840 грн/год

Один з найдавніших методів релаксації і оздоровлення. Особлива енергетика каменів усуває напругу і стрес, нейтралізує негативну енергію, викликає позитивні зміни в енергетичному полі людини. Масаж гарячим камінням позитивно впливає на діяльність серцево-судинної та дихальної системи.

Масаж

Іспанський масаж

Вартість - 1440 грн/год

Техніка масажу спрямована на глибоку релаксацію організму, відновлюється кровопостачання, омолоджується шкіра, відбувається ліфтинг-ефект, виводяться надлишки жиру, потужний лімфодренажний результат.