Про нас

  Особливістю LH Hotel & SPA є зручне місце розташування та найкраще поєднання ціни і якості.

  Унікальності готелю надає те, що однією із його складових є фітнес – клуб «Євроспорт» (www.eurosport.lviv.ua), який по праву вважається одним з найкращих спортивних закладів міста Львова. До Вашої уваги, критий басейн на 25 метрів, тренажерний зал, обладнаний тренажерами провідних виробників світу, таких як Panatta, Technogym та інші, понад двадцять видів фітнесу, зал боксу, 3 критих та 4 відкритих тенісних корти, зал для мініфутболу.

  Окремої уваги заслуговує «LH SPA CLUB», тут Ви маєте нагоду відпочити після прогулянки Львовом у наших банях – Римській, Фінській та Російській на дровах, замовити послугу індивідуального паріння віником, а також великий спектр масажів та додаткових послуг. На територіі СПА центру працює фітобар, в якому представлений неабиякий вибір травяних чаїв, фрешів та смузі – для Вашого найкращого відновлення.

   Готель  LH Hotel & SPA знаходиться в тихій частині міста Львова в 7 хвилинах хотьби від центру та 15 хвилинах хотьби від його історичної чаcтини. Перевагою є вигідне транспортне сполучення, що дозволяє легко дістатись до будь якого куточку міста. До готелю є зручний під'їзд та власна парковка на 15 автомобілів. В пішохідній доступності є найкращі ресторани, нічні клуби, торгово-розважальні центри. LH Hotel & SPA приємно вирізняється з поміж інших готелей. Він здивує сучасним інтер’єром та традиційною гостинністю, якою славиться місто Лева.

Контакти:

+38 032 295 60 36
+38 096 142 83 66

+38 032 260 23 93

79005, пл.Петрушевича,1, 
Львів, Україна